Горяча бочка

Горяча бочка

Головна особливість Горячої бочки (офуро) — процедура парення у великій дубовій бочці, наповненій гарячою водою, температура якої становить 40-45 градусів. Перед тим, як увійти в бочку, необхідно прийняти душ, і лише потім занурити тіло в гарячу воду. Щоб паріння було більш ефективним і приємним, у воду додаються ефірні масла, солі, пелюстки троянд. Завдяки гарячій бочці Ви забудете про стреси, простимулюєте роботу серцево-судинної системи і нирок. Вона зніме біль при ревматизмі й нормалізує обмін речовин. Медики помітили, що регулярне відвідування гарячої бочки сильно знижує ризик простудних захворювань. Відбувається загартовування за рахунок контрасту холоду й тепла. Гаряча вода максимально розслаблює м’язи і дає їм справжній відпочинок. Завдяки досить високій температурі, через пори з організму виводяться шлаки й токсини, шкіра стає гладкою і пружною, а зайві кілограми «зварюються» прямо на очах.

Горяча бочка- це велика бочка з водою(джерельною водою) нагрітою до 38-45 0С,в якій можна насолоджуватися сидячи за плечі у воді. Вона може принести величезну кількість позитивних відчуттів і фізичного здоров’я. Найбільш комфортний час прийняття — це осінь, зима й весна, адже офуро — це вулична лазня, і тоді ефект буде досягнутий максимально. Під час прийняття лазні можливо використовувати різноманітні ароматизовані порошки, збори трав, морські солі, багаті мінералами.

У Скандинавських країнах ще в старовину вікінги повернувшись довгих морських подорожей,розслаблялись і знову набирались сил в бочках з нагрітою водою.У Японців ці традиції ще глибше. Японці з давніх часів славляться своєю гігієною і хорошим здоровям . За  словами японських медиків,ця досить таки проста процедура корисна для профілактики грипу,нежитю,крім того сильно допомагає при порушенні обміну речовин, ревматичних,серцево-судинних та нервових захворюваннях. Зменьшує  напругу  та стрес.

Купання у горячій бочці допоможе Вам набратися сил та насолоджуватися задоволенням і користю від купання.

На терасі біля бочки ви також можете використовувати роздягальню, душову,  а також посидіти за горячим чаєм з лісових трав та ягід.

Вартість оренди бочки від 1500 грн/день.

Відпочинок в Карпатах

Якщо Ви бажаєте помилуватися пам’ятками природи та гірськими краєвидами, познайомитися з культурою та історією Західної України — відвідайте один із наймальовничіших куточків Закарпаття.

Прокрутка до верху