Сауна

Сауна

Сауна — це гаряча суха лазня, в якій потовиділення особливо рясно. Адже повітря парної інший раз нагрівається до 140 градусів С. Паритися в гарячому, сухому приміщенні — це фінський звичай. Тому сауну ще називають фінською лазнею. Жар тут отримують від розпечених каменів або регульованого радіатора. А раз жар — значить рясний піт: через максимально розкриті пори з організму виводяться солі і сечовина, а також надлишок води. Як кажуть самі фіни, сауна — це місце, де разом з тілом очищається душа. Це місце, де Ваш настрій обов’язково підніметься, тут Ви отримаєте задоволення, не порівнянне ні з чим! Сауна обов’язково підвищить Ваш життєвий тонус, настрій. Тут Ваше душевне та фізичне самопочуття обов’язково покращаться. У сауні Ви зможете повністю розслабитися і відновити свої сили.

З точки зору медицини, фінська сауна — це відмінний засіб для профілактики і лікування остеохондрозу, а також захворювань суглобів. Завдяки сухому пару з м’язів виводиться молочна кислота і перетворюється в глікоген — джерело енергії для роботи м’язів.

Люди користуються сауною, як ми її вже називаємо, вже не перше тисячоліття. Всім світовим цивілізаціям у своєму розвитку притаманне застосування гарячої води і пари для благотворного впливу на організм людини, на чистоту тіла і здоров’я духу. Сауна історія якої тягнеться від ще давньоримських терм, є оздоровчим і профілактичним засобом для відновлення працездатності організму після напруженої фізичної і психічної роботи, а також для лікування та профілактики початкових стадій деяких захворювань нервової, серцево-судинної, сечостатевої, травної систем, шкіри, опорно- рухового апарату, порушень обміну речовин.

Різниця між сауною і лазнею. Основна відмінність між фінською та російською лазнею полягає в тому, що в першій повітря більш гарячий (до 100 і навіть 120-130 ° С), але менш вологий (4-5%). Температура повітря в російській лазні значно нижче (до 40-60 ° С), але він змішаний з парою, і вологість повітря сягає 40%.

Садиба Модрина пропонує своїм відвідувачам сауну з кімнатою відпочинку, роздягальнею, парилкою, проведену з липового дерева, душовою і можливістю поринути у басейн. Сауна на дровах зігріє душу та тіло в будь-яку погоду .

 

У Вас є можливість придбати віники . Вартість 1 віника – від 50 грн.

Вартість  оренди лазні від 300 грн/год. Мінімальне замовлення 2 год.

Відпочинок в Карпатах

Якщо Ви бажаєте помилуватися пам’ятками природи та гірськими краєвидами, познайомитися з культурою та історією Західної України — відвідайте один із наймальовничіших куточків Закарпаття.

Прокрутка до верху