Екскурсії

Екскурсії

Кожна людина хоче добре відпочити і Карпати для цього надають безліч можливостей. Влітку тут можна гуляти по екологічно чистому лісу і збирати гриби, ягоди, насолоджуватися красою пейзажів, а взимку зануритися в швидкість руху на лижних спусках. Весна і осінь, також подарують безліч незабутніх вражень.

Для натуралістів і митців Карпати — це джерело натхнення. Озброївшись фотоапаратом або відеокамерою, можна пуститися у «полювання» за неповторними проявами Карпатської природи. Кожен порив вітру в Карпатах, химерні хмари або гра тіні і світла, кожен листочок, або крапелька роси, — все оживатиме в руках таких людей з новою силою і по особливому… Художники ж, зможуть всю красу відобразити в своєму баченні на полотні, щоб Карпати ожили у когось удома в іскристих фарбах.

Для дітей відпочинок у Карпатах — це заряд бадьорості і нові враження наступного року. І в своїх творах — «як я провів літо», вони зможуть розповісти про свої пригоди переживши їх прекрасні моменти в своїй пам’яті знову і знову. Хай Карпати і природа, дарують вам відпочинок, заряджають вас, допомагають додати вашому життю особливий сенс, а свіжість Карпатського вітру і сила гірських вершин будуть з вами у ваших буденних справах. Пропонуємо  також  в літі поїздки на Солені озера (смт.Солотвино) на  гірськи річки , поїздки до географічного центру Європи та інші цікаві маршрути по Закарпаттю , в зимі поїздки на (Буковель,Драгобрат).

Для любителів екстріму пропонуємо поїздки в гори, полонини . На вершині полонин  вас чекають  незабутні враження. Там ви можете побачити вівчарські стаї та скоштувати овечий сир та урду.

Ціна на всі види екскурсій залежить від пори року, та є договірною. 

Відпочинок в Карпатах

Якщо Ви бажаєте помилуватися пам’ятками природи та гірськими краєвидами, познайомитися з культурою та історією Західної України — відвідайте один із наймальовничіших куточків Закарпаття.

Прокрутити вгору